Přihlášení

Spolupráce ve správě nemovitostí

Správa nemovitostí má široký rozsah činností a dotýká se hodně lidí a oborů. Nabízíme proto výhodnou spolupráci dalším partnerům:

Nabízíme nejen stálou spoluprací,ale i možnost řešení dílčích služeb (vyúčtování služeb, odečtů měřidel, organizace schůzí,atd). Samozřejmostí je uzavření smlouvy o spolupráci, kterou se Vám zavážeme k výplatě dohodnuté odměny.

 

“KDOKOLI”

Víte o někom kdo je nespokojený se správou domu a zvažuje změnu? Pokud nás s takovým klientem seznámíte a dohodneme se na přechodu k naší firmě vyplatíme Vám odměnu min. ve výši 1.000,- Kč.

 

NÁJEMNÍK / MAJITEL BYTU / ČLEN VÝBORU

Pokud zvládáte moderní technologie (mobil, internet, počítač) a jste schopni se starat o provoz domu po technické stránce nabízíme u naší služby vzdálená správa nemovitostí pravidelnou měsíční odměnu ve výši 10 - 30% z ceny komplexní správy.

 

REALITNÍ KANCELÁŘ

Zajímavá možnost rozšíření Vaší nabídky služeb. Pokud správu nabízíte a není to Vaše hlavní činnost ušetříme Váš čas a energii na hlavní zdroj Vašich příjmů a ještě Vám vyplatíme podíl na zisku. Realitním makléřů nabízíme v případě zajištění správy nemovitostí naší firmou odměnu ve výši několika měsíčních plateb.

 

ÚČETNÍ FIRMA

Pokud nabízíte vedení účetnictví pro majitele domů a nechcete investovat peníze do nákupu speciálního softwaru na správu nemovitostí, popř. řešit další činností spojené se správou nemovitostí - opravy, revize, vyúčtování služeb, zákony,atd nabízíme výhodné partnerství.

 

DODAVATELÉ

Jste dodavatelé služeb nebo výrobků pro majitele nemovitostí? Zašlete nám svoji nabídku rádi zvážíme možnou spolupráci.

 

 

Zaujala Vás některá z našich nabídek? Zapomněli jsme na někoho? Ozvěte se nám na e-mail: spoluprace@bytos.cz a určitě se domluvíme :-)