Přihlášení

Vzdálená správa nemovitostí

“ Od roku 1992 podnikám v cestovním ruchu kde jsem zažil rychlou proměnu od papírů, faxů ,šanonů a osobního jednání k elektronické komunikaci, automatizaci a dalším moderním technologickým změnám.

Osobně jsem se z titulu funkce generálního ředitele a předsedy představenstva podílel na několika úspěšných internetových projektech v oblasti cestovního ruchu a proto když jsem se stal součástí firmy, kterou zakládal můj otec rád bych skloubil tyto moje zkušenosti s tradicí a výborným odborným zázemím správy nemovitostí BYTOS.

Jsem přesvědčený, že vzdálená správa nemovitostí může být bez obav plnohodnotnou alternativou a lze ji dělat kvalitně tak jak je naším mottem ”Jednoduše a pohodlně, přesto dokonale!”

  Ing. Petr Čech
  ředitel

 

 

Víme, že tento druh spolupráce není pro každého ale na druhou stranu zvlášt po generačních výměnách ve výborech SVJ ji vyhledává čím dál více klientů. Pokud zvládáte moderní technologie (mobil, internet, počítač) může to být ideálním řešením správy Vaší nemovitosti.

Od komplexní správy se liší tím, že technickou část spolupráce řeší někdo místní,ale ani to není vždy nutné a i my můžeme většinu práce obstarat. Záleží na dobrém nastavení spolupráce.

Počáteční nastavení a rozjezd je mimochodem nejnáročnější pro obě strany. Dle našich zkušeností je to,ale zároveň výborná příležitost “udělat v domě pořádek” a přizpůsobit fungování domu současné situaci. Nebojte se změn rádi Vás krok za krokem dovedeme k cíli.

Optimálně to funguje pokud někdo z místních (nemusí být ani členem SVJ) se stará o provoz domu po technické stránce a my mu poskytujeme odborné a administrativní zázemí. Za tuto činnost jsme schopni vyplácet pravidelný měsíční příspěvek ve výši 10 - 30% z ceny komplexní správy.

 

VZDÁLENÁ správa nemovitostí obsahuje následující služby:

 VÝHODY
Vedení učetnictví  
Mzdová agenda Individuální přístup
Roční vyúčtování služeb O vše se postaráme
Předpis záloh na služby Přebíráme zodpovědnost
Evidence dlužníků Zákaznický servis
Realizace plateb  
Podpora výboru  
Internetový přístup  
Zákaznický servis  
Celá ČR  

 

Níže uvedené služby dle dohody na vyžádání:

Opravy a údržba Revize a kontroly Odečty měřidel

 

Důležitou úlohu při vzdálené správě hraje naše internetová aplikace, kterou budete moci využívat ZDARMA .. více ...

 

VZDÁLENÁ SPRÁVA NEMOVITOSTÍ plus

u klientů ve vzdálenosti do 60 min jízdy autem od našeho sídla nabízíme ještě další nadstandartní výhody tak,aby Vám spolupráce co nejvíce vyhovovala. V současné době se to týká těchto měst - více ...

Žatec Litoměřice Most Teplice Ústí nad Labem
Chomutov Jirkov Litvínov Kadaň Klášterec nad Ohří
Duchcov Bílina Podbořany Lovosice Roudnice nad Labem
Kladno Rakovnik Slaný Mělnik Praha

 

TIP Dejte nám vědět jak si správu Vaší nemovitosti představujete a společně určitě najdeme optimální řešení!

 

Poptávkový formulář