Přihlášení

Reference správa nemovitostí

V současné době zajištujeme správu a údržbu budov, domů, bytů a nebytových prostor pro více jak 140 klientů z řad bytových družstev, společenství vlastníků jednotek(SVJ), spoluvlastníků domů, soukromých vlastníků i měst a obcí.

Seznam referencí, včetně níže uvedených v plném znění, aby jste byli schopni si ověřit jakým způsobem naše firma funguje dodáme v průběhu jednání o spolupráci.

 

Ukázka referencí, které jsme obdrželi od našich klientů:

 

" V roce 2004 jsme se rozhodli využít nabídku firmy BYTOS Louny pro zajištění činnosti související se správou bytového fondu. Jsme rádi, že za námi stojí partner s profesionálním zázemím . Firma pracuje dobře a spolehlivě a tak jsme rádi, že jsme si vybrali právě ji.

Velice si ceníme vstřícného přístupu při řešení nejrůznějších problémů v oblasti správy domů, příjemného vystupování a dodržování zadaných termínů.

Naše spolupráce s firmou BYTOS Louny je bezproblémová a její služby můžeme doporučit. Zároveň bych chtěl poděkovat zaměstnancům firmy za práci, kterou pro nás odvádí.”

  Jaroslav J.
  starosta

 

 

“Pane Čechu po dohodě s členkami výboru našeho SVJ v Lounech na základě spolupráce s BYTOS Louny od ustanovení společenství, chceme Vaším prostřednictvím poděkovat za spolupráci pracovnímu týmu BYTOS a hlavně p. Ulrichové a Kotoučové. Po celou dobu nám vycházejí vstříc a vždy ochotně a rychle řeší naše požadavky a připomínky.”

  Eva B.
  předsedkyně výboru

 

 

Potvrzujeme, že firma BYTOS Louny provádí pro náš dům v Lounech od r. 1998 služby v oblasti správy nemovitostí, mezi které patří:

  • evidenční a předpisový servis
  • účetní a ekonomický servis
  • technický servis
  • další.

Musíme konstatovat, že jsme vždy byli spokojeni jak s rozsahem poskytovaných služeb, tak s jejich kvalitou. Pracovníci firmy BYTOS se vždy snažili vyjít vstříc našim konkrétním požadavkům a podmínkám našeho Společenství vlastníků jednotek ve výše uvedeném domě.”

  Miloslav B.
  člen výboru