To jsme my

15.6. 2020 (Aktualizováno: 26.8. 2020)Klára Zuzčaková1884x

Všimli jste si našich firemních fotografií? Nejsme žádní profesionálové, ale snažili jsme se. 😊

Od podzimu jsme připravovali nový web, kde najdete informace o naší firmě a produkty, které nabízíme. A když už je to náš web, tak jsme si řekli, že by naši klienti měli vědět, kdo se o ně stará a tak vznikl nápad na firemní focení. 

„Pojďme se domluvit.“

Jenže… Ono se řekne a hůř se dělá – termíny, nápady, představy, k čemu dané fotografie přesně použijeme, jak by tedy měly vypadat? Nad oním firemním focením se najednou začalo vznášet několik otazníků.

Prvním úkolem bylo zajistit profesionálního fotografa a vybrat z jím nabízených termínů, ale zároveň tak, abychom byli v daný termín všichni v kanceláři. Oslovili jsme fotografku, jejíž práci některé z nás osobně známe.

Obdrželi jsme nabídku termínů a shodli jsme se na druhém zářijovém úterý. První bod byl tedy splněn.

Další v pořadí bylo vybrat místo a protože naše firma působí v malebných Lounech, chtěli jsme na fotografiích zachytit naši hlavní dominantu, kterou je kostel sv. Mikuláše. Zároveň jsme chtěli poukázat i na okolí a proto jsem k focení zvolili pozadí Českého středohoří. Ale protože jsme holky z kanceláře, bylo potřeba udělat i pár „typicky pracovních“ snímků. 😎 Tento bod byl také splněn.

„A co si jako oblékneme?“

Třetí a poslední bod, který byl asi tím nejtěžším, bylo shodnout se na oblečení. Bylo jasné, že na fotkách se musíme objevit v tzv. business looku. „Prohrábly“ jsme skříně – našly sukně, společenské kalhoty a košile. Další série se měla nést v duchu lehce elegantním, ale pohodlném. Modrá je sice dobrá, ale my jsme šli do černých vršků a džínů. Poslední série se pak fotila čistě v ležérním oblečení.

Když jsme nakráčely do ateliéru v sukních, kalhotách a košilích, zmocnila se nás jistá nervozita. Kdo půjde první? Hlavně, ať nevypadám divně. V hlavách nám běželo dost myšlenek, ale po prvních snímcích jsme se všechny uvolnily a focení si začaly užívat.

Sranda musí být

S převlékáním a přemisťováním na požadovaná místa nebyl žádný problém. Ale po nějaké době, kdy jsme se na chvíli staly modelkami a pro objektiv na tváři držely úsměvy, přišla lehká únava a hlad. Oběd byl tedy, za snahu a odhodlání postavit se před objektiv profesionální fotografce, jasnou odměnou pro všechny. 😁 

Firemní focení bylo pro nás všechny zkušenost i zážitek. Jsme takoví jací jsme a myslíme, že s naší snahou můžeme být spokojeni. 😉

Tagy:

Zaujali jsme Vás?

Sdílejte nás dalším

Zůstaňte s námi v kontaktu

Každý měsíc posíláme souhrn ve kterém Vám sdělujeme zajímavé informace ze správy nemovitostí. Věříme, že Vás zaujmeme a pokud ne, můžete se kdykoliv odhlásit.